(044) 599-64-48 (067) 209-60-88
(066) 06-101-76

Біологія і екологія (рівень стандарту) 11 клас


Мистецтво. 2 клас

Біологія 9 клас

10000 грн.
Група продукції 5-9 класи
Вид продукції Біологія
Автор Андерсон О.А., Вихренко М.А., Чернінський А.О.
Рік видання 2017
Гриф МОН України Рекомендовано
Кількість фарб 4+4
Кількість сторінок 256
Наявність на складі є на складі
Формат 70х100/16
Опис

Cучасна біологія – захоплююча, але складна, багатогранна наука. А шкільний підручник Біологія 9 клас – цінний дороговказ у світі знань про неї. Тож структура книжки така: дев’ять навчальних тем розподілено на 55 параграфів, обсяг змісту кожного параграфа – 2(min) або 4(max) сторінки, а загальний обсяг підручника 256 сторінок, розміщення параграфів строго структуроване – кожен розпочинається з нової (непарної) сторінки, усі рисунки, схеми, таблиці, фотографії – функціональні. Їх рисунки, розміщено в нижній частині тієї ж сторінки, де на них є посилання у тексті параграфа. Відтак частину змісту параграфа учні ретельно опрацьовують одразу під час його вивчення, сприймають нову інформації покроково та аналізують її.

До ілюстративного матеріалу пропонуються завдання із відповідними позначеннями:

  • учень виконує завдання самостійно;
  • учні обговорюють проблеми у групі, формулюють висновки, виносять певні судження.

В підручнику Біологія 9 клас завдання репродуктивного і творчого характеру рубрики «Повторіть, поміркуйте» наприкінці параграфів забезпечать повторення та узагальнення вивченого.

Тестові завдання рубрики «Самоконтроль навчальних досягнень учнів» до кожної теми диференційовані за когнітивними рівнями та рівнем складності. Вони представлені у форматі ЗНО та у формі завдань з відкритою відповіддю. Ретельно покроково розроблено виконання лабораторних досліджень, лабораторних та практичних робіт, учнівських проектів.

Кожна з дев’яти тем починається рубрикою «З історії відкриттів», інформація якої має на меті підготувати учнів до усвідомлення важливості даної галузі біології, історії її виникнення, ознайомити з іменами видатних світових учених та їх відкриттями.

Додаткову інформацію розміщено на сторінках рубрики «Цікавинки».

Текст підручника Ознайомитися с текстом підручника
Методичні поради Материалі для вчителів
Офіс: 03065, м. Київ-65, а/с №68
Тел: (044) 599-64-48
shkolyar_info@ukr.net