(044) 599-64-48 (067) 209-60-88
(066) 06-101-76

Біологія і екологія (рівень стандарту) 11 клас


Мистецтво. 2 клас

20.08.2015

Увага! Важливо!

У зв’язку з економічною ситуацією, що склалася у 2015 р., загальноосвітні навчальні заклади України не матимуть змоги вчасно одержати нові безкоштовні підручники за новими програмами для учнів 4-х та 7-х класів. Вони надійдуть у школи із значним запізненням, найбільш вірогідно – на початку другого навчального семестру. Тож учителі будуть змушені використовувати із більшості дисциплін підручники минулих років, наявні у шкільних бібліотечних фондах. Проте не для всіх навчальних предметів такий вихід буде прийнятним.

Так, у курсі біології семикласники мають вивчати зоологію. Старі ж підручники 7 класу призначені для вивчення курсу ботаніки, який нинішні семикласники вже вивчали за новою програмою у минулому році. А наявні у шкільних бібліотеках підручники із зоології необхідні теперішнім восьмикласникам, які навчаються за старою програмою. Отже, користуватися старими підручниками біології в 7-му класі буде неможливо.

УВЦ «Школяр» пропонує вихід із такої ситуації. Він полягає у використанні виданих у цьому році за новою програмою Робочих зошитів з біології для учнів 7-го класу (автори А. С. Вихренко, О. А. Андерсон, М. А. Вихренко).

Переконані, що і вчителі, і учні належним чином оцінять переваги цього навчального посібника, зокрема:

  • - відповідність чинній програмі з біології;
  • - доступність і легкість у користуванні;
  • - наявність великої кількості малюнків;
  • - цікаві лабораторні дослідження і практичні роботи;
  • - самостійні й контрольні роботи, що дають змогу ефективно контролювати набуті знання;
  • - універсальність. Незалежно від того, який підручник надійде до школи, Робочий зошит підійде для роботи із будь-яким з них;
  • - ціну. За умови централізованих закупівель ціна порівнянна із ціною загального зошита і майже втричі менша від вартості підручника.

Використання Робочих зошитів надасть учителю можливість організувати повноцінний навчальний процес на період відсутності підручника та забезпечить додаткову мотивацію учнів і необхідний контроль за якістю засвоєння навчального матеріалу при наявності основного підручника.


Офіс: 03065, м. Київ-65, а/с №68
Тел: (044) 599-64-48
shkolyar_info@ukr.net